Кадър: Фейсбук, "Виждам те КАТ - Варна", Д. Тодорова
От дни ремонтът в района на местността Харамията е сред най-коментираните от преминаващите оттам шофьори.
Във фейсбук групата "Виждам те КАТ - Варна" редовно намират място снимки и видеоклипове, които показват какво е положението с пътното платно.
"Това е ремонтът Харамия-Приселци и познатата ни бг строителна философия. Вместо да изровят и ремонтират наведнъж цялата лента, я накъсват с малки островчета стар асфалт", пише гражданка, преминала през района.
"Вероятно да не забравяме как е изглеждал пътя преди и по-преди, и по-по-преди... като Музей на асфалта!", коментира още тя.

И добавя: "Оценявам и вибро-масажната функция при преминаване от нов към стар асфалт и обратно. Приятно шофиране!"
Припомняме, че ремонтите в района на Харамията трябва да приключат до 20 март според информация от Агенция "Пътна инфраструктура".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Хеликоптер на Бреговата охрана на САЩ се разби в Аляска
Дата: 23/06, 07:45
Броят на активните разломи в Турция достигна 700
Дата: 23/06, 07:38
Двама нови почнаха с Черно море
Дата: 23/06, 07:34
Властта, бизнесът и синдикатите обсъждат 4 законопроекта за трудови, осигурителни и здравни права
Дата: 23/06, 07:28
Новото ръководство на ЦИК встъпва в длъжност
Дата: 23/06, 07:25