Снимка Пиксабей
Военният конфликт в Близкия изток доведе до арести в ОАЕ.
Полицията на Абу Даби - столицата на Обединените арабски емирства, заяви, че е арестувала днес 45 души, сред които чужденци, за разпространяването на невярна информация и видеа, предаде Франс прес.
Информацията бе съобщена на фона на продължаващите удари на Иран по държавите от Залива, пише novini.bg.
Задържаните са обвинение в това, че са "заснемали различни места по време на случващи се събития и са ги публикували в социалните мрежи", каза полицията в "Екс".
Заподозрени са също така в "разпространяването на неточни информации, които могат да повлияят на общественото мнение и да разпространят слухове", се уточнява в изявлението на полицията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 00:01
Драстично се покачи цената на маратонките, с които беше заснет папата
Дата: 13/05, 00:00
Германският министър: Трябва да поставим европейския бизнес на TikTok в европейски ръце
Дата: 12/05, 23:55
Бившият министър на правосъдието Андрей Янкулов: За разплитане на "Осемте джуджета" е нужно наказателно разследване
Дата: 12/05, 23:48
Григор Димитров: По-добре съм, времето за отказване не е дошло
Дата: 12/05, 23:421 Коментар