Снимка: Пиксабей, илюстративна
В Районното управление на Карлово е задържан мъж, нанесъл материални щети по десетки автомобили, съобщиха от полицията в Пловдив. Полицейските действия започнали около 5:30 ч. днес, когато постъпило първото съобщение, че на улица в село Иганово седем автомобила са с нарязани гуми. По време на полицейските действия се изяснява, че с подобни щети или с увредено лаково покритие са още 31 моторни превозни средства, паркирани пред различни адреси.
При организираните бързи оперативни и издирвателни действия като заподозрян е задържан 57-годишен местен жител, посочва БТА. В условията на неотложност е извършено претърсване в дома му, където са намерени ножове и други доказателства. Иззети са и въздушна пушка и газов пистолет, които не са придобити по установения ред.
Разследването по случая продължава под наблюдението на дежурен прокурор от Районна прокуратура - Пловдив - преглеждат се записи от охранителни камери, снемат се сведения, правят се огледи на всички местопроизшествия и се набира информация и за още увредени автомобили. Събират се и допълнителни данни за други евентуални престъпления, извършени от задържания, съобщиха още от полицията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спортът по телевизията в неделя 10 май
Дата: 10/05, 05:00
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 05:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 04:30
Хороскоп за неделя: Овен - успех; Близнаци - споделяне; Лъв - социални контакти; Скорпион - планиране; Риби - интуиция
Дата: 10/05, 04:30
На днешната дата в историята
Дата: 10/05, 04:00