кадър: Петел, илюстративен
42-годишен жител на врачанско село е задържан и своевременно настанен в токсикология заради агресивно поведение във влака Варна - Шумен, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР в областния град.
Случаят е от вчера, около 17:40 часа, когато служители на жандармерията са свалили от влака посочения мъж, който е бил в нетрезво състояние. Въпросният пътник е употребил алкохол и пушил цигари в пътническия влак и се държал агресивно.
Отзовалите се на сигнала униформени били нападнати от мъжа с обиди, закани и заплахи за живота им. По случая е образувано досъдебно производство по описа на Четвърто РУ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Рожден ден празнува Меглена Кунева
Дата: 22/06, 03:00
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 02:00
Откриха 26-метрова статуя на Лионел Меси в Аржентина
Дата: 22/06, 02:00
Горан Благоев: Румен Радев би трябвало да носи отговорност за нарушение на Конституцията
Дата: 22/06, 01:001 Коментар