Снимка: Макс спорт, архив
На 19 март 2026 г. (четвъртък) спортната програма е наситена с ключови събития, включително елиминации в европейските клубни турнири по футбол и мач на Александър Везенков от Евролигата.
Ето акцентите от спортния ефир:
Футбол
УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите: Провеждат се реваншите от 1/8-финалите. Очаквайте мачовете в два часови пояса – от 19:45 ч. и 22:00 ч. по каналите на MAX Sport и bTV Action/Ring.
Копа Либертадорес: Вечерни сблъсъци от Южна Америка (обикновено след полунощ българско време по MAX Sport).
Баскетбол
Евролига:
21:15 часа: Олимпиакос – Баскония Max Sport 2
Тенис
ATP & WTA 1000 Маями (Miami Open): Турнирът е в самото си начало. Мачовете от основните схеми започват около 17:00 ч. българско време и продължават до късно през нощта по MAX Sport 1 и Eurosport.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пожар избухна край тополовградското село Българска поляна
Дата: 11/08, 17:26
Варна отново вдига платната: 26-ата регата „Кор Кароли" превръща Черно море в състезателна арена
Дата: 11/08, 17:19
Унгарското правителство внася наказателна жалба за разходите на Орбан за присъствие в социалните мрежи
Дата: 11/08, 17:11
Жена е пострадала при пожар в къща в Мъглиж
Дата: 11/08, 17:07
45-годишен мъж от Варна е задържан за сексуално посегателство над непълнолетен в Софийско
Дата: 11/08, 17:01