Снимка Булфото
Варненският градоначалник се изправя пред съда.
"След броени минути започва първото заседание по делото срещу мен, двамата общински съветници от ПП-ДБ и директора на кметската канцелария. Влизам в сградата на Окръжния съд във Варна с вдигната глава и увереност, че справедливостта ще победи арогантността на партийните кабинети, превърнати във фотостудиа." Това коментира варненският кмет Благомир Коцев.
Коцев допълни, че се чувства спокоен.
"Знам кой и как поведе този поход срещу демокрацията и какво последва от това. Оставка и предсрочни избори.
Именно тази съдба очаква всеки политически инженер, който забрави откъде извира властта. Тя не е продукт на милионите от недостроени магистрали, не е следствие на подписа на премиер в оставка под нератифициран документ и не е плод на прокурорски камшик над главите на компрометирани свидетели, предава Фокус.
Властта е доверието на народа, в чието име отсъжда съдът. А свободата е хилядите вдигнати глави, които поискаха край на подигравката с мечтите им.", каза още кметът на Морската столица.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спортът по телевизията във вторник 14 юли
Дата: 14/07, 05:00
Хороскоп за вторник: Телец - интересни разговори; Лъв - почивка; Везни - кариера; Стрелец - взаимоотношения; Водолей - здраве
Дата: 14/07, 04:30
A1 Gaming League отново събра феновете на електронните спортове на Aniventure Comic Con 2026
Дата: 14/07, 04:00
На 14 юли 1877 г. са посечени 1013 мъже, жени и деца в църквата „Св. вмчк. Георги“ - "Вторият батак" в българската история
Дата: 14/07, 04:00
Рожден ден празнува Халил Мутлу
Дата: 14/07, 03:00