Снимка Община Варна
17 отбора се включиха в последния турнир по мини футбол от поредното издание на „Ученическа купа Варна 2026“, което се организира от Дирекция „Спорт“ на Община Варна.
Изключително драматични се оказаха финалните срещи от надпреварата в най-малката възрастова група за II-IV клас, които се проведоха на игрищата на ОСРК „Младост“.
В спора за титлата възпитаниците на СУЕО „А. С. Пушкин“, водени от неуморимия Тото Танов завършиха наравно 1:1 в редовното време с коравия тим на СУ „Гео Милев“, но показаха по здрави нерви при рулетката на дузпите и триумфираха след 5:2.
Победителят в малкия финал също бе определен след изпълнение на дузпи. Там представителите на ОУ „Добри Чинтулов бяха по точни и след 2:1 се окичиха с бронзовите отличия, а четвърти остана отбора на ОУ „Антон Страшимиров“.
Призьорите бяха наградени с медали, грамоти и футболни топки осигурени от общинската спортна дирекция. Този уикенд „Ученическа купа Варна 2026“, продължава с финалите по волейбол за юноши и девойки XI-XII клас и за момичета V-VII клас.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мартин Карбовски за правителството на Радев: Приличат на хора, на които ще се довериш, ако си купуваш кола на старо
Дата: 08/05, 00:00
Реал Мадрид с изявление след сбиването между Валверде и Чуамени
Дата: 07/05, 23:55
Връщат отменените състезания на Никола Цолов в календара
Дата: 07/05, 23:48
Министърът на външните работи на Северна Македония: Не сме готови за промяна на конституцията
Дата: 07/05, 23:41
Евтим Милошев е номиниран за министър на културата
Дата: 07/05, 23:35