Пиксабей
84-годишна жена от троянското село Чифлик е даде 7800 евро на непознат, представил се за лекар по телефона.
Сигналът е подаден в събота в Районното управление в Троян, съобщиха от Областната дирекция на МВР – Ловеч. По данни на полицията възрастната жена е получила обаждане от мъж, представил се за лекар. Той ѝ съобщил, че снахата ѝ е претърпяла инцидент и за лечението са необходими 22 000 евро.
Жената събрала наличните си средства 7800 евро в найлонов плик и ги предала лично на непознат на предварително уговорено място.
За случая е сигнализирал роднина на потърпевшата. В Районното управление в Троян е образувано досъдебно производство, работата по разследването продължава, предаде БНТ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спортът по телевизията в неделя 23 август
Дата: 23/08, 05:00
Хороскоп за неделя: Телец - прагматизъм; Рак - уединение; Везни - неочаквани новини; Стрелец - планиране; Водолей - флирт
Дата: 23/08, 04:30
На 22 август 1924 г. разстоянието между Земята и Марс е най-малко – за последен път е било такова през 10 век
Дата: 23/08, 04:00
Рожден ден празнува Боряна Калейн
Дата: 23/08, 03:001 Коментар