Булфото
Загиналият в Пловдив алпинист не е починал след падане от фасадата на сграда в града. Това съобщи Атанас Чернаев, директор на Дирекция „Инспекция по труда" - Пловдив. По негови думи малко след 19:00 часа снощи е получен сигнал, че на човек му е прилошало и виси от осмия етаж на сграда на бул. „Източен" 13, предаде БТА.
Чернаев допълни, че екипи на пожарната са пристигнали на мястото на инцидента и са свалили алпиниста, а около 20:00 часа е установено, че е починал. Подробности за причината за смъртта все още няма, но е започната проверка по случая, допълни директорът на Инспекцията по труда в Пловдив.
По-рано днес беше съобщено, че алпинистът е загинал, след като е паднал от фасадата на сграда, докато е извършвал трудова дейност по нея.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Евродепутат от БСП: Европа не може да гаси кризи с малък бюджет
Дата: 29/04, 15:281 Коментар
Глобиха двама младежи за гонка след видоклип в социалните мрежи
Дата: 29/04, 15:25
Как да виждаме по-добре?
Дата: 29/04, 15:20
Родиха се първите близнаци на Nova Clinic след успешно приложен метод на асистирана репродукция
Дата: 29/04, 15:20