Кадър НИМХ
До 12 градуса във Варна в понеделник
През нощта над по-голямата част от страната ще бъде ясно. Повече облаци ще има в крайните югозападни райони, където на изолирани места ще превали слаб дъжд, в планините – сняг. На много места вятърът ще стихне и в низините, котловините и около водните басейни ще има условия за намалена видимост. Минималните температури ще бъдат между минус 1° и 4°, по долното течение на Струма и Места с 2°-3° по-високи, а в района на София – около 2°. Утре ще преобладава слънчево време с временни увеличения на облачността. На изолирани места в крайните югозападни райони ще превали слабо. Ще духа слаб, след пладне умерен вятър от изток-югоизток. Максималните температури ще бъдат между 13° и 18°, за София – около 16°.
Над планините ще бъде с разкъсана, в масивите от Югозападна България предимно значителна облачност. Само на изолирани места там ще превали дъжд, по най-високите части на Пирин – сняг. Ще духа слаб, по високите върхове умерен вятър от запад-северозапад. Максималната температура на 1200 метра ще бъде около 8°, на 2000 метра – около 3°.
По Черноморието ще е предимно слънчево, след пладне с временни увеличения на облачността. Ще духа слаб, след обяд умерен вятър от югоизток. Максималните температури ще бъдат 12°-13°. Температурата на морската вода е 9°-11°. Вълнението на морето ще бъде 2 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Над 100 образци на бюлетини и 17 тетрадки с имена и суми срещу тях открити при спецакция в Плевенско
Дата: 13/04, 10:49
Три жертви на пътя през изминалите 24 часа
Дата: 13/04, 10:44
Гюров пред "Политико": Изборите в България не са за продан
Дата: 13/04, 10:32
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 13/04, 10:25
Земетресение от 4,7 по Рихтер край Анталия
Дата: 13/04, 10:22