Снимка Булфото
Поредна акция срещу купения вот даде резултат.
Тетрадки с имена и плик с банкноти за купуване на гласове са иззети от полицията в Рила и Кочериново, съобщават от Областната дирекция на МВР в Кюстендил.
В постройка, обособена за продажба на кафе, дрехи и хранителни продукти, са открити и иззети 2 тетрадки с изписани в тях инициали, имена и изписани парични суми срещу тях, пише novini.bg.
Ползвателката на обекта е 44-годишна жена от Рила. В Кочериново след получена информация, че ползвателят на имота се приготвя да плаща на избиратели, за да упражнят правото си на глас в предстоящите на 19 април избори в полза на определена политическа сила е открит и иззет е плик с банкноти от по 50 евро, общата сума е 1450 евро.
27-годишният ползвател на имота е задържан с полицейска заповед. И по двата случая е образувано бързо полицейско производство, уведомена е прокуратурата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Путин и Медведев обещаха победа във войната в Украйна преди изборите за Държавна дума
Дата: 22/08, 19:08
Изпратиха "Кугър" на спасителна акция за пострадал турист под Мальовица
Дата: 22/08, 18:51
Откриха части от дрон, изхвърлен от морето на плажа в местността Ракитника край Варна
Дата: 22/08, 18:441 Коментар
Катастрофа затруднява движението по пътя Дуранкулак – Варна
Дата: 22/08, 18:33
Мъж е в болница, след като катастрофира и колата му се запали край село Клокотница
Дата: 22/08, 18:22