Волейболистките на „Спартак“ завършиха втори в регионалното първенство „Добруджа“ за момичета до 15 години и се класираха за зоналното първенство. Във финалния турнир в Шумен възпитаничките на Ставри Димитров постигнаха победи над Кълбо с 3:0 и Черноломец (Попово) с 3:1 и в спора за първо място срещнаха ЙЕБ Шумен-05. Варненки играха отпуснато и без необходимата концентрация, тъй като вече бяха изпълнили целта си, и изгубиха с 0:3.
_240x320.jpg)
„Преди загубата момичетата имаха 2 последователни мача с 30 мин почивка и в тях показаха много добра рганизация и игра в нападение и защита. Съкрушителният начален удар и доброто посрещане допринесоха за категоричните ни победи, а целият отбор показа, че има бъдеще и ще преследва по-високи цели“, заяви за petel.bg Ставри Димитров.
Съставът: Десислава Димитрова и Веселина Коцева – центрове, Радена Тодорова и Десислава Тодева – разпределителки, Кристина Кьосева и Марина Железова – либерата, Иванина Радушева, Екатерина Данаилова, Санта Стоянова, Константина Янчева, Росица Динева и Мария-Магдалена Петрова - нападателки.
Жребият за зоналното първенство ще се тегли на 7 март в София, като в турнира от 4 отбора само първият се класира за финалите на държавното.
Самолет се разби в Аляска
Дата: 21/08, 11:12
Разкриха нелегално депо за складиране и търговия с вейпове в София
Дата: 21/08, 11:11
Автоинструктор: Шофьорските курсове ще станат към 1500 евро, няма кой да изпитва
Дата: 21/08, 11:002 Коментара
Предстои ремонт на основните пътни артерии към варненския квартал „Виница“
Дата: 21/08, 10:531 Коментар
Почина операторът на БНТ Красимир Климентов
Дата: 21/08, 10:40