Янкулов се пошегува: Имаме нов футболен шампион. Само за няколко седмици правителство "Гюров"


02/05/2026, 21:25

Снимка: Булфото

Министърът на правосъдието Андрей Янкулов демонстрира чувство за хумор, докато честити титлата на Левски.

Както вече писахме, "сините" спечелиха за 27-ми път шампионската купа, след като се наложиха с 1:0 в 32-ия кръг втория в класирането ЦСКА 1948.

"Освен нов и.ф. главен прокурор, имаме и нов футболен шампион. Само за няколко седмици правителство "Гюров", написа във фейсбук той.

Вече сериозно - честито на привържениците на Левски за толкова дълго чаканата титла и прекъсването на хегемонията на Лудогорец, добави още Андрей Янкулов.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Гергьовден в Lidl: прясно агнешко на цени, по-ниски от миналогодишните
Дата: 03/05, 11:47

Диана Русинова: Асфалт на „дунавски вълни“, с дебелина 2–3 см и с вече прорасла трева ще е част от трасе за Giro d'Italia
Дата: 03/05, 11:45

Българин е осъден в Солун за незаконна продажба на куче
Дата: 03/05, 11:35

Задържаха близо 2,3 тона контрабандни препарати за растителна защита
Дата: 03/05, 11:32

Беседа "За талантите" - отец Стоян Махлелиев
Дата: 03/05, 11:29

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия