снимка: Булфото
Фенербахче преодоля Жалгирис в плейофите от Евролигата с 94:90 след продължение и 3-1 успеха в серията. Двубоят бе в зала "Жалгирис Арена".
Силвен Франсиско се отчете с 23 точки, две борби и 11 асистенции от домакините в рамките на 39 минути. За "фенерите" над всички бе Кем Бърч с 21 точки и 13 борби за 33 минути на терена, предаде Бтв спорт.
Турският гранд, шампион в Евролигата за 2025 г., ще играе в полуфиналите с Олимпиакос, в чиито редици блести най-полезния играч на редовния сезон Александър Везенков.
Напред е още и Реал Мадрид, а последният полуфиналист ще стане ясен от двойката Валенсия - Панатинайкос.
Финалната четворка ще се проведе от 22 до 24 май в зала на ПАО в Атина.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мъж подпали два обекта в Аспарухово във Варна и нахлу в апартамент
Дата: 23/06, 12:47
Йордан Цонев напуска политиката
Дата: 23/06, 12:46
Ново голямо назначение в кабинета на Радев
Дата: 23/06, 12:44
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Дата: 23/06, 12:37
Григор Димитров стартира участието си на турнира в Майорка срещу австралиец
Дата: 23/06, 12:33