кадър: youtube
Тимът на Страсбург, с българките Стефани и Габриела Стоеви в състава си, стана отборен шампион на Франция по бадминтон за сезон 2025-2026. В спортния дворец „Марсел Сердан“ в Льовалоа-Пере тимът се наложи над Фос сюр Мер с 5:1 победи и триумфира в надпреварата.
Сестрите спечелиха първия двубой от финала на двойки жени срещу Емелин Кретиен и Мария Попов с 21:4, 21:9. След това Стефани Стоева победи на сингъл Неслихан Арън с 15:21, 21:13, 21:17, предава още БТА.
В завършилия на второ място тим на Фос сюр Мер играха французите с български паспорти Христо и Тома Жуниор Попови.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Дара отказа участие на фест в Баку заради атака на украински фенове
Дата: 23/06, 11:20
Кола блъсна мъж с куче в Несебър
Дата: 23/06, 11:20
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 11:20
Русия: Свалихме 143 украински дрона за една нощ
Дата: 23/06, 11:16
По нареждане на Тръмп: Започнаха съкращения в американското разузнаване
Дата: 23/06, 11:07