Иззеха хиляди артикули за над 200 хиляди евро при проверки в курортен комплекс край Варна


21/05/2026, 10:42

снимка: ОДМВР Варна

Вчера, 20 май, при специализирана полицейска операция на служители от отдел „Икономическа полиция“ към ОДМВР – Варна, са инспектирани няколко търговски обекта в курортен комплекс „Златни пясъци“, съобщават от дирекцията.

По данни на полицията при проверката в два от тях са установени стоки, предлагани в нарушение на правата върху търговските марки.

В хода на процесуално-следствените действия са иззети около 4 300 артикула на приблизителна стойност 215 000 евро.

По случаите са образувани досъдебни производства по чл. 172б от НК. Работата по разследването продължава под надзора на прокуратурата.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Шефът на "Охранителна полиция" към РПУ-Бургас: Постоянно патрулираме, но нарушителите с тротинетки често бягат от проверките
Дата: 17/06, 08:40

Няма кандидатури за подуправител на НЗОК в последния ден
Дата: 17/06, 08:27

4 г. след потопа в Каравелово: Докато се чакат пари за щетите, доброволци запретнаха ръкави
Дата: 17/06, 08:20

Земеделците очакват добра, но изключително скъпа реколта
Дата: 17/06, 08:11

Самолет се разби на магистрала в Тексас
Дата: 17/06, 08:03

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия