снимка: Булфото,архив
Зрелищна акция на полицията се разигра на натоварената пловдивска улица. Маскирани служители от сектор „Специализирани тактически действия” проведоха показен арест на мъж.
Задържаният мъж е бил изведен принудително от кола и проснат на асфалта, предава Трафик нюз.
Спецполицаите са препречили пътя на лекия автомобил в рамките на планирана операция. Веднага след задържането, криминалисти започнали обиск на превозното средство. Претърсени са били купето и багажникът, а процесуално-следствените действия продължили няколко часа под засилена полицейска охрана.
Официална информация от ОД МВР - Пловдив все още липсва, тъй като работата по случая е в активна фаза. По данни на TrafficNews.bg обаче, операцията е насочена срещу наркоразпространението.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Анализатор: Руският самолет, който прелетя над България, нарочно е минал през авиобаза "Безмер"
Дата: 21/08, 22:24
Почина вдовицата на Хенри Кисинджър
Дата: 21/08, 22:18
Управител на ресторант в столичния "Драгалевци: Не е открито никакво заглушаващо устройство за момента
Дата: 21/08, 22:14
Черноморски вечери в Екопарк Варна на 22 и 23 август
Дата: 21/08, 22:10
Броят на жертвите при руската атака в Кривой Рог нарасна до 14
Дата: 21/08, 22:06