Великденска добавка трябва да има за поне 1 млн. пенсионери, които получават доход под 251 лв., колкото е линията на бедността. Това заяви на срещата на управляващите с медиите „Открито управление" лидерът на БСП Сергей Станишев, информира "24 часа".
Справедливо е да се помага на най-бедните и най-нуждаещите се, подчерта Станишев.
Добавките ще се превърнат в традиция и ще ги има и за догодина преди Коледа и Великден, когато няма да има избори, заяви пък лидерът на ДПС Лютви Местан.
Лидерът на социалистите очерта и основните стъпки, които предприемат управляващите, за да облекчат икономиката и потребителите - поправки за банковите кредити и по-засилен контрол върху търговските вериги.
Протестите са нормална част от демократичния процес, освен ако не нарушават закона, заяви още Станишев.
Кабинетът „Орешарски" заслужава пълния си мандат, каза още Местан.
Срещата можете да гледате на живо тук
Днес е празникът на Шумен
Дата: 11/05, 01:00
На 11 май имен ден празнуват Кирил, Киро, Кирчо, Кирана, Кика, Методи
Дата: 11/05, 00:30
Ники Кънчев: Нашата родина е една от най-нормалните страни в света
Дата: 11/05, 00:002 Коментара
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 00:00
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 00:00