снимка Булфото
Днес ще бъде предимно слънчево. В следобедните часове по-значителни временни увеличения на облачността ще има над източните и планинските райони, но само на отделни места там ще превали. Вятърът ще е до умерен от север-северозапад. Дневните температури ще се повишат и максималните ще са между 28° и 33°, в София – около 29°.
В планините ще бъде предимно слънчево. В следобедните часове ще има временни увеличения на облачността, но само на изолирани места ще превали. Ще духа умерен вятър от север-северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 22°, на 2000 метра - около 14°.
По Черноморието ще преобладава слънчево време. В следобедните часове ще има временни увеличения на облачността и на места ще превали. Ще духа умерен вятър от север-северозапад, който към вечерта ще отслабне. Максималните температури ще бъдат между 25° и 29°. Температурата на морската вода е между 21° и 24°. Вълнението на морето ще бъде около 2 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Важно за пътуващите: Катастрофи затрудняват движението на пътя Разград-Шумен и край Котел
Дата: 20/07, 10:05
Без вода днес във Варна
Дата: 20/07, 09:55
Радев: Ще предложим на НС да позволи разполагане на до 8 военни самолета на САЩ на летище Безмер
Дата: 20/07, 09:45
Над 1000 глоби за нарушения с електрически тротинетки в София за две седмици
Дата: 20/07, 09:342 Коментара
Илинден се почита за предпазване от гръм и градушка
Дата: 20/07, 09:28