кадър: Фейсбук, "Виждам те КАТ Варна", С. Игнатова
За втори път е подпален казана за боклук на ул. "Витоша" и "Братя Миладинови", до ресторант In time във Варна, алармира в социалните групи очевидец на палежа.
По него данни огънят застрашава паркираните в близост коли.
"Много бързата намеса на полиция и пожарна, успя да предотврати големи щети. Не изхвърляйте и не оставяйте боклук извън контейнерите!", апелира свидетелят на вандалския акт.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Моторист скочи на полицаи при проверка
Дата: 23/06, 14:19
Двама мъже стреляха с пистолет по паркирани коли във Варна
Дата: 23/06, 14:16
Италия е конфискувала активи на руски олигарси за около 2 милиарда евро след 2022 г.
Дата: 23/06, 14:13
Почина певецът Михаил Ножкин
Дата: 23/06, 14:00