Снимка Булфото
Възрастна жена е приета в болница с обгазяване, а две деца са оставени под лекарско наблюдение след пожар в жилищен блок във Варна.
Огънят е тръгнал в събота следобед от кухнята на един от апартаментите в сградата.
Сигнал за инцидента е подаден минути след 14:00 часа. Към мястото веднага са насочени два екипа на пожарната, пише Блиц.
75-годишна жена е транспортирана в болница, след като е вдишала голямо количество дим и токсични газове. Две деца също са прегледани на място, а впоследствие са отведени за обстойни изследвания в УМБАЛ „Света Марина”, за да се установи има ли скрити последици от задимяването. Уточнено е, че те са се намирали на етажа над димящия апартамент.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Голям пожар се разрази край пловдивското село Калековец
Дата: 22/06, 18:06
Невзоров на живо: Не съм давал пари на никой
Дата: 22/06, 17:571 Коментар
Задържаха 19-годишен шофьор, ударил с бухалка товарен автомобил при конфликт на пътя
Дата: 22/06, 17:53
Съдът вписа „Прогресивна България" на Румен Радев в регистъра на политическите партии
Дата: 22/06, 17:42
Джей Ди Ванс: САЩ ще гарантират, че всяко освобождаване на ирански активи няма да е за финансиране на тероризъм
Дата: 22/06, 17:261 Коментар