Стопкадър Нова Тв
Напрежението между САЩ и Иран отново се покачва.
Централното командване на Съединените щати съобщи, че американски сили са нанесли удари по ирански радарни и командни обекти на островите Горук и Кешм. По данни на Вашингтон операцията е била отговор на ирански действия, включително свалянето на американски дрон над международни води.
Разговорите между двете страни продължават, а обменът на съобщения не е прекъсван. Това заяви иранският външен министър Абас Арагчи.
Американски медии съобщиха, че Доналд Тръмп е поискал промени в споразумението между Вашингтон и Техеран. Според информацията корекциите засягат Ормузкия проток и съдбата на високообогатения уран на Иран, пише nova.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Шофьорът на тира, причинил катастрофата с три жертви вчера, е с 20 наказания за нарушения
Дата: 25/06, 12:40
Цигарите поскъпват от август
Дата: 25/06, 12:23
Нов скандал между България и РСМ: Изтече документ с дипломатическа информация
Дата: 25/06, 12:211 Коментар
Няма потвърждение за спукана гума на тира, причинил катастрофата с три жертви по "Тракия" вчера
Дата: 25/06, 12:091 Коментар