снимка: МВР
Мъж на 38 години е задържан в полицейския арест във Видин за извършено тежко криминално престъпление. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР.
Сигналът за инцидента е подаден тази нощ в 00:42 ч. на тел. 112 от мъжа, който е съобщил, че е убил с нож баба си в дома им в областния град. Пристигналият на адреса екип на Центъра за спешна медицинска помощ е констатирал смъртта на 80-годишната жена, предаде БТА.
Местопроизшествието е посетено от оперативна група, която е извършила оглед. Тялото на жената е транспортирано за аутопсия в болницата във Видин, добавят от полицията.
Уведомена е прокуратурата. Работата на разследващите по случая продължава в рамките на образувано досъдебно производство по чл. 115 от Наказателния кодекс.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Хоспитализираха Харви Уайнстийн
Дата: 01/07, 22:38
Американски военнослужещ е в неизвестност в Арабско море
Дата: 01/07, 22:28
Канада дебютира на „Евровизия 2027“ в България
Дата: 01/07, 22:221 Коментар
След успеха на италианската вечер ресторант „Наутилус“ кани гостите на гръцко кулинарно пътешествие този петък 03.07.2026г.
Дата: 01/07, 22:20
Броят на жертвите на земетресението във Венецуела достигна 2295
Дата: 01/07, 22:18