Снимка: Фейсбук, Катастрофи в София, М. Малинова
Катастрофа между два трамвая е станала в района на Централна гара, на кръстовището на бул. „Мария Луиза“ и бул. „Христо Ботев“, съобщиха за БТА от „Столичен електронспорт“ ЕАД.
Ударът е между трамваи от линии №3 и №13. При инцидента няма пострадали пътници.
От Столичният електротранспорт уточниха за БТА, че единият трамвай е бил учебен и е управляван от млад водач в процес на обучение, който се е движел с наставник.
Причината за произшествието е субективна грешка на младия водач, който е ударил движещия се пред него трамвай отзад. В резултат на удара предното стъкло на единия трамвай е счупено.
Движението на трамваите в участъка е било временно спряно, но вече е възстановено.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Вучич: След няколко седмици ще поднеса оставка като президент на Сърбия
Дата: 27/06, 20:24
България победи Канада в Лигата на нациите
Дата: 27/06, 20:21
Горещините в Европа продължават, три страни отбелязаха температурни рекорди
Дата: 27/06, 20:16
Близо 7 млн. може да са засегнати от смъртоносния трус във Венецуела
Дата: 27/06, 19:53