Булфото
С минута мълчание в памет на Любен Дилов започна днешното пленарно заседание на Народното събрание. Предложението да бъде отдадена почит направи Тома Биков от ГЕРБ – СДС, откъдето Дилов беше избран за депутат в 52-рия парламент, но не успя да положи клетва поради заболяване.
Любо Дилов не обичаше мълчанието, но въпреки това аз ще си позволя да поискам минута мълчание в негова памет, каза Биков, цитиран от БТА.
Любен Дилов беше народен представител в осем парламента, беше избран за депутат и в 52-рия парламент, но не положи клетва, припомни в изказването си Тома Биков. Като депутат той не обичаше патетиката, добави Биков.
Любен Дилов наистина остави трайна следа в българското общество, каза след като беше отдадена почит, председателят на Народното събрание Михаела Доцова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Божанов, ДБ: Бюджетът е без реформи и с тревожно увеличение на разходите
Дата: 27/06, 19:29
Керязов: Ще има увеличение на парите за спорт в новия бюджет, но няма да са 30 процента
Дата: 27/06, 19:24
Лора Христова грабна златото в „Старта на звездите“ в Италия
Дата: 27/06, 19:13
За да не загубят войната: Руските националисти призоваха Путин да хвърли атомна бомба в Украйна и да убие Зеленски
Дата: 27/06, 18:591 Коментар