МВР
Издирват дете на 2 години от село Александрово, община Павел баня. То е в неизвестност от снощи.
Сигналът за изчезналото дете е подаден около 21.00 часа от неговата майка. Това съобщи областният управител на Стара Загора Калоян Дамянов, цитиран от БНР.
По първоначална информация детето е играело в двора на дома си, когато внезапно изчезва.
Калоян Дамянов обобщи, че издирвателните действия са започнали още снощи. В акцията участват служители на полицията и доброволци, които претърсват района:
"Всъщност в 20.58 часа майката е съобщила за изчезналото дете. Както е играло на двора в къщата, всъщност изчезва внезапно. От снощи има издирвателни действия, включително са активирани доброволци. Призовавам жителите на района също да бъдат много мнителни. Към настоящия момент детето не е намерено".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 16:30
Тройното убийство в Угърчин: Обвиняемият излязъл от затвора преди дни, правил опит да заличи следи
Дата: 24/06, 16:29
Гореща новина за автобуса на Спартак
Дата: 24/06, 16:25
Проф. Рачев: Жеги до 35 градуса идват към България
Дата: 24/06, 16:17
Съдът глоби директора на НДК Андрияна Татарова заради конфликт на интереси
Дата: 24/06, 16:152 Коментара