Разкритията около екипажа на изчезналия самолет Боинг – 777 продължават. Две ослепителни блондинки твърдят, че пилотът Фария Абдул Хамид ги е канил в кабината си, където ги забавлявал и дори си запалил цигара, пише bezpartien.com.
Джонти Рос от ЮАР летяла със своята приятелка Жан Мари от Пукет до Куала Лумпур. Те си купили билети от същата компания, за която е летял и злощастният Боинг.

В момента, в който пилотът Фария ги забелязал, поръчал на стюардесите да поканят момичетата при него в кабината.
“През цялото време, докато пилотираше самолета, той си говореше с нас, по едно време дори си запали цигара”, твърди Рос, цитирана от телевизионното предаване “Current Affair”.
Тя дори си спомня, че в един момент Фария Абдул Хамид се обърнал с гръб към пулта за управление, за да може да си говори по-добре с нея и приятелката й. Когато Джонти разбрала, че именно този пилот е в изчезналия самолет, изпаднала в шок.
Издирването на боинга продължава, но до този момент без успех. Телефоните на някои от пътуващите все още продължават да дават свободно.
Разбиха схема за изнудване: Двама младежи заплашвали хора с оръжия заради измислени дългове
Дата: 21/08, 13:16
Без вода във Варна и региона днес
Дата: 21/08, 13:06
МВР издирва 2 сестри на 16 и 14 години от Лехчево
Дата: 21/08, 12:54
Хванаха 20-годишен, откраднал 200 л дизелово гориво от камиони в района на Априлци
Дата: 21/08, 12:48