Пиксабей
Националният отбор на Иран по футбол получи американски визи за участие на Световното първенство по футбол, което стартира на 11 юни и ще се проведе в САЩ, Мексико и Канада. Новината беше потвърдена от Белия дом, предаде БГНЕС.
Тимът на Иран ще стартира участието си на Мондиал 2026 на 15 юни в Лос Анджелис срещу Нова Зеландия, а впоследствие ще се изправи още срещу Белгия и Египет.
Заради забавянето на визите местната федерация премести отбора, като вместо в щата Аризона, националите се подготвят в Тихуана.
Междувременно, държавният секретар на САЩ Марко Рубио увери, че властите ще извършват стриктни проверки на членовете на иранската делегация преди допускането им до страната.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ГЕРБ прави правителство в сянка
Дата: 28/06, 12:07
Варна отбеляза 100-годишнината на Международния музикален фестивал „Варненско лято"
Дата: 28/06, 11:591 Коментар
Украйна взриви рафинерията в Славянск на Кубан, която захранва Крим
Дата: 28/06, 11:57
Цените на едро на основни храни продължават да се движат надолу
Дата: 28/06, 11:55
Трима души са загинали при катастрофи в страната през изминалото денонощие
Дата: 28/06, 11:51