Фенове на Спартак осиновиха сокола Спартачко


13/07/2026, 11:16

Снимка Фенове на Спартак Варна

Верни фенове на Спартак Варна осиновиха сокола от Зоологическата градина и го нарекоха Спартачко. По силата на сключен договор със Зоопарк Варна ултрасите ще осигуряват храна и всичко необходимо за живота на птицата, която е символ на 107-годишния клуб.

Привържениците, които стоят за тази благородна инициатива, гледат от дълги години домакинските мачове на Спартак от сектор „Зверилника“. Той се намира встрани от стария тунел.

Разбра се още, че на мрежата в дома, който обитава Спартачко, вече е поставен транспарант с емблемата на „соколите“ и надпис: „Соколът Спартачко! Сектор „Зверилника“ на стадион „Спартак“ – горд осиновител на Сокола!

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



A1 Gaming League отново събра феновете на електронните спортове на Aniventure Comic Con 2026
Дата: 13/07, 21:30

Международната морска организация се обяви против таксите в Ормузкия проток, които обяви Тръмп
Дата: 13/07, 21:28

Катастрофа между автовоз и микробус на Подбалканския път, има пострадал
Дата: 13/07, 21:21

20-годишният шофьор от Варна, който с дрифт обърна колата си по таван, остава без книжка за 1 година
Дата: 13/07, 21:16

Важно за пътуващите по АМ „Хемус“ в област София
Дата: 13/07, 21:02

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия