Снимка Булфото
Бившият собственик на Левски Васил Божков качи пост в социалните мрежи, в който коментира информацията, че претендира за над пет милиона евро, които настоящото ръководство на "сините" да му плати.
Спортал.бг публикува написаното от Васил Божков без редакторска намеса:
"Когато давах десетки милиони безвъзмедно за Левски - нямаше проблем. Когато феновете на Левски не ме подкрепиха при атаката на Бойко и Шиши - нямаше проблем. Когато подарих акциите, на когото те избраха - нямаше пробмем. Когато 6 години не си исках част от парите, за да не фалирам отбора - също. Когато американски адвокати поискаха това вземане, защото е единственото възможно - страшен проблем. Къде е морала в това?
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 08:20
Метереолог: Мълнията удря от земята, не от облаците
Дата: 22/06, 08:15
Иран и САЩ се договориха за "пътна карта" към мирно споразумение
Дата: 22/06, 08:06
След два дни издирване: Куче насочило спасителите към тялото на изчезналата в Пирин туристка
Дата: 22/06, 07:561 Коментар
Нова топлинна вълна залива Европа с рекордни температури за юни
Дата: 22/06, 07:50