Снимка: Булфото
Пътник в автомобил е пострадал тежко при челен удар на първокласния път Ботевград – Плевен край Луковит. По първоначална информация това е дете на 14 години, съобщиха за БТА от Областната дирекция на МВР – Ловеч.
Инцидентът е станал около 17:00 ч. В участъка Луковит – село Петревене челно са се сблъскали два леки автомобила. Пострадалото момче е пътувало на задната седалка в едната кола. То е откарано в плевенска болница.
В момента се извършва оглед на мястото на произшествието, добавиха от полицията.
По информация на Агенция „Пътна инфраструктура“ движението в района временно е ограничено в двете посоки. За леките моторни превозни средства е въведен обходен маршрут през село Тодоричене, а тежкотоварните автомобили изчакват на място. Движението се регулира от пътната полиция.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Русия: Константиновка е освободена
Дата: 04/07, 11:19
Анелия: Когато ме боли, гледам да си го преживея
Дата: 04/07, 11:15
Зов за помощ: Да помогнем на 2-годишната Деница в борбата с агресивен тумор
Дата: 04/07, 11:14
Детската смъртност у нас спада, но остава над средната за ЕС
Дата: 04/07, 11:08
Призоваха жителите на Санкт Петербург да не излизат от домовете си
Дата: 04/07, 11:06