снимка: Булфото
Дори да се казваш Григор Димитров, полицията в Монте Карло няма милост. В това се убеди най-добрият български тенисист през 2020 година, когато книжката му беше отнета за 6 месеца заради превишена скорост в княжеството.
Гришо се върна към спомена във видеоклип, публикуван в YouTube канала на UTS Tour. Любопитното е, че по същото време, на същото място и за същото провинение е спрян друг елитен тенисист - Даниил Медведев.
"В моя защита, това беше веднага след първия турнир по време на пандемията от коронавирус. Баща ми беше в колата с мен", започна разказа си Димитров.
Със 110 км/ч
"Карах със 110 км/ч по магистралата. Баща ми каза: "Можеш ли да ускориш малко, за да изпревариш тези коли?"
"Включих мигача, тръгнах наляво, натиснах газта. Върнах се надясно, карах със 110 и влязох в Монако".
Скоро се появили полицаи, което му наредили да спре. Казали му, че ограничението на скоростта е преминато многократно.
Огромна глоба
"Отнеха ми книжката и ме наказаха с огромна глоба. И изведнъж чух отзад: "О, Григор, и ти..."
_%20284x%20540.jpg)
Обърнах се и видях Медведев. Възкликнах: Даня! Тогава жена му дойде да ни вземе – той не можеше да шофира, аз не можех, а и баща ми нямаше книжка."
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Около 100 къщи са засегнати от бедствието в Габровско
Дата: 25/05, 09:30
Интензивен е трафикът на граничния пункт "Капитан Андреево"
Дата: 25/05, 09:201 Коментар
Среднощен гръм и пожар изпепели товарен бус във варненския квартал "Възраждане"
Дата: 25/05, 09:141 Коментар
В Кипър субсидират почивки за възрастни с ниски доходи
Дата: 25/05, 09:06
Полицията издирва изчезнала жена от Шуменско
Дата: 25/05, 09:03