Трима клиенти във варненски заведения отнесоха актове за пушене на закрито


15/03/2014, 15:34

Съставени са актове на три физически лица – клиенти на заведения за нарушаване на забраната за пушене на закрито, съобщават от Регионалната здравна инспекция във Варна.

Общо 788 инспекции са извършени през периода 7-ми – 13 март от служители, упражняващи държавен здравен контрол. 22 от проверките касаят забраната за продажба на алкохолни напитки на лица под 18 години. 33О от инспекциите са били във връзка със спазването на забраната за тютюнопушенето в закритите обществени места, включително обществения транспорт и закритите работни места и някои открити обществени места.

За констатирани нередности е съставен и връчен 1 акт на физическо лице в ученически бюфет. Проверени са 3 учебни седмични разписания. Извършени са 13 здравни оценки на седмични учебни разписания за втори учебен срок на учебната 2013 / 2014 г. Издадени са 3 предписания за извършване на задължителни хигиенни мероприятия. /Днес+

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Борисов нареди смяна на всички общински шефове на ГЕРБ
Дата: 12/05, 20:21

Две жени набиха 16-годишна след матура по БЕЛ в Лом
Дата: 12/05, 20:201 Коментар

Емил Дечев се връща в Софийската градска прокуратура
Дата: 12/05, 20:08

Зоров: Мерките за контрол на цените са в правилната посока, но ножицата при надценките трябва да се свие
Дата: 12/05, 19:58

Верижна катастрофа на магистрала "Хемус"
Дата: 12/05, 19:421 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия