Снимка: ОДМВР-Варна
Четирима души са пострадали при пътнотранспортни произшествия през последните дни. Това съобщават от Областната дирекция на МВР във Варна.
28-годишен мъж е загубил контрол над мотора си поради движение с несъобразена с релефа на пътя скорост, излязъл е извън платното за движение и е паднал. Водачът е транспортиран до болнично заведение с фрактура на китката на дясната ръка и впоследствие е освободен за домашно лечение, без опасност за живота.
При друг инцидент 44-годишна водачка на лек автомобил при извършване на ляв завой не е пропуснала и е блъснала пресичаща пешеходка. Пострадалата е прегледана на място от екип на ЦСМП и освободена за домашно лечение с контузия на дясното коляно.
Жена на 47 години е загубила контрол над управлявания автомобил, навлязла е в лентата за насрещно движение и се е блъснала в движещ се там автобус. Вследствие на произшествието е получила фрактура на костите на лявата ръка и след извършен преглед е освободена.
При последния инцидент 75-годишна жена не е предприела необходимите мерки за обезопасяване на автомобила след спиране на наклон. При слизането ѝ превозното средство е потеглило, повлякло е водачката и впоследствие се е блъснало челно в стълб. Жената е с фрактура на поясен прешлен и контузия на лявата подбедрица, без опасност за живота.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Онлайн магазинът след еврото: готов ли е за Google Merchant Center?
Дата: 18/08, 19:55
Прокуратура ще обжалва освобождаването на двама от арестуваните в неонацисткия клуб в Пловдив
Дата: 18/08, 19:47
35-годишен мъж почина в такси в Бургас
Дата: 18/08, 19:311 Коментар
Пулев: Искаме ускорено индустриално сътрудничество с Япония
Дата: 18/08, 19:191 Коментар
Захарова: Украйна създава заплаха от ядрена катастрофа в центъра на Европа
Дата: 18/08, 19:084 Коментара