снимка: МВР
Интензивен е трафикът на граничния контролно-пропускателен пункт (ГКПП) с Турция "Капитан Андреево" на вход и изход за леки автомобили, съобщава на сайта си Главна дирекция "Гранична полиция". На останалите гранични пунктове и преходи движението е нормално.
На границата с Румъния преминаването е нормално на всички преходи. От 10:00 часа на 30 юни на граничния преход Русе - Гюргево след ремонт е възстановено движението по Дунав мост. Трафикът се осъществява в двете платна.
Фериботната връзка, обслужваща граничен преход Оряхово – Бекет временно е преустановила работа поради ниското ниво на река Дунав.
Фериботната връзка, обслужваща граничен преход Свищов-Зимнич, също временно не работи заради ниското ниво на река Дунав. Платформата се намира в България.
На границата с Гърция трафикът е нормален на всички преходи. През "Рудозем", "Златоград", "Маказа" и "Ивайловград" преминават леки коли и микробуси до 3,5 тона.
През граничните преходи "Кулата", "Илинден" и "Капитан Петко войвода" преминават леки коли, автобуси и товарни автомобили.
Движението е нормално на граничните ГКПП с Република Северна Македония, както и на граничните пунктове със Сърбия, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Стрелба по автобус с пътници в Плевен
Дата: 07/08, 10:38
Питбул нападна 8-годишно момиче
Дата: 07/08, 10:34
Първият братовчед на убития Георги Кузев: Той няма здрав орган
Дата: 07/08, 10:32
"Грийнпийс" от Варна: Да не се добива нефт и газ в Черно море
Дата: 07/08, 10:28
Варна посреща един от символите на обединена Европа - Младежкия симфоничен оркестър на ЕС
Дата: 07/08, 10:24