Снимка: Булфото
Българският национал Александър Николов увенча участието си в тазгодишното издание на волейболната Лига на нациите с двойно индивидуално отличие, предава Gong.bg.
Той официално беше обявен за най-добър реализатор и най-ефективен нападател в престижната световна надпревара, независимо от факта, че България не успя да се класира за финалния турнир в Китай.
Николов демонстрира изключителна форма през целия турнир, реализирайки общо 247 точки от атака при забележителна успеваемост от 53.93%.
Тези показатели се оказаха достатъчни, за да го задържат на върха в крайното индивидуално класиране, дори и след изиграването на финалните двубои.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Украинските сили нанесоха удар с дрон на метри от реакторното отделение на Трети блок на Запорожката АЕЦ
Дата: 02/08, 20:36
С инвалидна количка до морето в България – мисия почти невъзможна
Дата: 02/08, 20:17
Кючуков: Дебатът за "Безмер" е част от вътрешнополитическата конюнктура, липсва позиция за Иран
Дата: 02/08, 20:05
Донски стартира с победа в квалификациите на сингъл на турнир от сериите "Чалънджър" в Полша
Дата: 02/08, 19:53
Община Козлодуй с призив: Баща на 4 деца преживя тежко изпитание, нека обединим сили и помогнем
Дата: 02/08, 19:48