20 г. след смъртта на Кърт Кобейн откриха нови снимки от самоубийството му


21/03/2014, 16:30

Близо 20 години след самоубийството на вокалиста на "Нирвана" Кърт Кобейн, полицията в Сиатъл откри 4 нови снимки от мястото на смъртта му, съобщават американските медии.

Две от снимките показват предмети, свързани с приема на наркотици - лъжици и игли. Заснети са още чифт слънчеви очила, пакет цигари, кърпа и портфейл.

Известно е, че Кобейн е приел голяма доза хероин, когато се е прострелял.

На един от кадрите се вижда и тялото на музиканта, лежащо на пода, в гараж в непосредствена близост до дома му. 

Четвъртата снимка показва как служители изнасят тялото на музиканта.

Според изнесената информация новите кадри са по-ясни и дават по-добра представа за трагедията. Засега обаче няма основания за изцяло нова посока на разследването. Заключението, че става въпрос за самоубийство, не се оспорва, коментират от полицията.

Не е ясно защо до момента 33-милиметровата филмова лента е стояла неразследвана в архивите на полицията.

"Няма промяна, няма развитие, няма нови лица, замесени в случая", казва говорителят на сиатълската полицията пред "Вашингтон поуст".

Кобейн бе намерен мъртъв в дома си на 8 април 1994 г. Установено бе, че 27-годишният тогава музикант се е застрелял в главата.

 

24 часа

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Намалената мощност на АЕЦ "Козлодуй": 5-ти блок работи нормално, има резервни мощности, няма проблеми с тока
Дата: 21/08, 15:34

Боен дрон камикадзе изплува на плаж край Истанбул
Дата: 21/08, 15:27

Времето във Варна в събота
Дата: 21/08, 15:26

Прокуратурата отговори на Демерджиев: Неприемливи са всякакви "предупреждения", отправени от министър
Дата: 21/08, 15:18

Киев: Русия е атакувала 52 граждански кораба през юли и август
Дата: 21/08, 15:14

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия