Мел Гибсън съди Оксана


24/03/2014, 21:33

Съдебните неволи на Мел Гибсън продължават. Сега холивудската звезда поде битка с бившата си приятелка Оксана Григориева за попечителството на дъщеря им.

Очевидно в него са се събудили бащинските чувства и той иска да участва по-активно в отглеждането на 4-годишната Лусия. Оксана обаче е категорично против. Според нея 20-те хиляди долара, които Гибсън й плаща на месец като издръжка, изчерпват родителските му отговорности.

За разлика от предишната им битка в съда, когато имиджът на Гибсън беше сринат близо до нулата, сега американските медии коментират, че шансовете са на неговата страна. Преди време руската пианистка декларира, че е фалирала. В документите, които тя представи, се вижда, че има дългове от 438 хиляди долара, а може да изплаща на месец само 372 хиляди долара. Простата сметка показва, че с това темпо Оксана ще се разплаща 96 години. Тя е потрошила луди пари заради битките в съда срещу Гибсън, пише standartnews.com.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Как се прави здрав корем
Дата: 21/04, 19:50

Александър Шестаков е в тежко състояние
Дата: 21/04, 19:47

Ивет Горанова: Време е за реални действия
Дата: 21/04, 19:44

Доставките по петролопровода „Дружба“ вече могат да бъдат възобновени
Дата: 21/04, 19:33

Иво Христов: Приключи цяла една ера, въздъхнах с удовлетворение
Дата: 21/04, 19:293 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия