"168 часа": Една година хора на Митьо Очите рекетирали Кишишев


27/03/2014, 18:45

Бившият капитан на националния отбор и настоящ треньор в бургаския "Черноморец" Радостин Кишишев е бил рекетиран почти година от мафиотския бос Митьо Очите. Това разкрива футболистът, докато разказва пред "168 часа" как търси усилено заведения и ресторанти в Бургас. Той има намерение да инвестира 5 милиона лева в този бизнес. 

В неговото полезрение са две заведения в центъра на Бургас и още едно в Созопол. 
Той дълго време води преговори за закупуване на едно от знаковите заведения в града "Силвър клуб". Наемателите му искали да продадат бизнеса на Кишишев. 
В същото време собственици на имота са наследниците на бургаския предприемач Аврам Чальовски. 

Наскоро те проведоха търг, за да го продадат. Кишишев обаче се отказа в последния 

момент. Той 
не се съгласил да плати около 1 милион лева
за собствеността
и още толкова за бизнеса. 


В момента се водят преговори между него и наемателите на друго популярно заведение - "Дриймс". За да му продадат бизнеса, предприемачите искат 500 хиляди лева. Бившият национал обаче отново не е съгласен с цената. 

Затова продължава да търси обекти за финансиране. 

По последни данни се водят преговори с бизнесмени от Созопол за закупуване на голяма таверна в курортния град. "Действително обмислям свои инвестиции. Това е в реда на нещата. В крайна сметка парите, които спечелих от футбол, е добре да бъдат завъртени. Да носят приходи. Аз не съм привърженик на консервативни схеми с лихви и банкови депозити. На борсата не смея да играя, защото е много рисковано. Там може да спечелиш, но може и да загубиш много само за два часа. Заради това предпочитам предприемачеството," коментира бившият играч на "Черноморец", "Нефтохимик", "Литекс", "Бурсаспор", "Чарлтън","Лийдс" и "Брайтън". 

Ориентацията му е основно към заведения и ресторанти. "Търся бързооборотни бизнеси. Освен това мисля, че разбирам от заведения. Имах намерение да инвестирам в два пъба в Лондон, но се отказах. И

България не е лошо място
за правене на пари


Бургас е голям град, който има и много гости. Мисля, че Черноморието се отличава от другите градове и има солидни перспективи за развитие", казва още футболната звезда.

 

"24 часа"

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Здравното министерство подкрепя санкции за лекари при доказано отчитане на неизвършени имунизации
Дата: 21/08, 17:24

КЗП засече нелоялна практика на плаж във Варна: Обявяват отделни цени, но задължават туристите да плащат цял комплект
Дата: 21/08, 17:17

Хотелският бранш: Данъците от туризма трябва да остават там, където се генерират
Дата: 21/08, 17:05

Половината Кюстендил минава на воден режим
Дата: 21/08, 17:00

Арестуваният за убитите осем лешояда сложил отровата заради убито говедо от стадото му
Дата: 21/08, 16:48

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия