снимка: "Струма"
Самоубийство на млада жена потресе благоевградското село Изгрев. 35-годишната Ани се обеси в двора на семейната къща. Тялото й било открито от децата й.
Трагедията се разиграла в ранните часове на деня. Ани съобщила на близките си, че излиза на двора, за да почисти. Жената се забавила дълго, а едно от децата й излязло да я потърси. Тогава то я вижда да виси на въже на едно от дърветата в градината.
Семейството е познато сред съседите си като трудолюбиво, занимава се от години с търговия. В последно време обаче бизнесът не вървял и подозренията са, че именно финансови проблеми са тласнали младата жена да сложи край на живота си.
Съседите също са в шок. До снощи Ани се е занимавала с обичайните си домакински задължения, пускала е шеги, а днес вече я няма. /Тв7
Животът на пострадалия при падането на делтапланера край Несебър вече е извън опасност
Дата: 21/08, 14:19
Ванина Недкова е бременна
Дата: 21/08, 14:12
Бащата на изчезналите момичета е видял чатовете им: Жена ги е инструктирала
Дата: 21/08, 14:08
Шишков в "Златни пясъци": Законодателните промени трябва да бъдат от полза за всички курорти в страната, а не за някои от тях
Дата: 21/08, 14:06