Луда жена тормози врачани


07/04/2014, 21:55

Врачани се оплакват в социалната мрежа Фейсбук от стреса, причинен на децата им от жена с видими психични отклонения, пише tribali.info, позовавайки се на сигнал на читателка. 

„Вчера, разхождайки се в центъра на Враца със сина ми, попаднахме в нелепа цитуация. Предполагам, че почти всички от вас са се разминавали с една особа от ромски произход, която ходи с някаква пръчка или по-скоро тояга, и крещи неистово. Та тази жена се размина с нас и започна да вика и да размахва тоягата си във въздуха. Детето замръзна от страх, толкова се изплаши, че постоянно ме питаше дали ще минаваме пак оттам“, пише в писмото си разстроената майка.

Искам да попитам нормално ли е тази жена да се разхожда свободно и да вика така, не трябва ли да е на специализирано място и да се лекува“, пита тя кмета на Враца.

Други разказват как са виждали миналото лято тази жена да влиза на душовете на басейна и да се къпе и никой, естествено, не посмява и да я спре.

По непотвърдена информация лудата жена се казва Петра. „Дайте й една цигара и ще покаже усмивката“, пишат в социалната мрежа други запознати с поведението на жената с кучетата, както е известна в града.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 02:20

Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 02:20

Феновете на Реал Мадрид събраха над 100 хиляди подписа за изгонването на Мбапе
Дата: 06/05, 02:00

Обявиха нова обществена поръчка за многоетажен паркинг в Шумен
Дата: 06/05, 01:30

8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 01:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия