Стопкадър Фейсбук
Служители от сектор „Пътна полиция” – Сливен са се самосезирали след публикация в социалните мрежи за шофиране в насрещната пътна лента по автомагистрала „Тракия”.
В публикуваното видео се вижда как автомобил се движи в аварийната лента в насрещното движение в участъка от магистралата, обслужван от ОДМВР-Сливен. Водачът е жител на град Пловдив, направена е връзка с него. Предстои да бъде санкциониран, като за това нарушение в Закона за движение по пътищата е предвидена глоба в размер на малко над 500 евро и 3 месеца лишаване от правоуправление.
В ОДМВР-Сливен се извършва мониторинг в социалните мрежи, като при всяка публикация с нарушения на ЗДвП се предприемат съответните действия по установявана и санкциониране на нарушителите, пише tribune.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Сметките за ток нагоре: 5 златни правила как климатикът да харчи по-малко това лято
Дата: 23/05, 06:20
До 22 градуса и краткотрайни превалявания по Черноморието
Дата: 23/05, 06:00
Препоръчай приятел за работа в Lidl и спечели 150 евро: научи как
Дата: 23/05, 05:40
Пазарувахме в Lidl - колко успяхме да спестим от сметката?
Дата: 23/05, 05:10
Спортът по телевизията в събота 23 май
Дата: 23/05, 05:00