Баща се напи и уби с ритници 7-годишното си момиченце в Русе


21/04/2014, 15:58

-годишно момиче е било закарано безжизнено в Русенската болница. От полицията и прокуратурата потвърдиха за инцидента уточнявайки, че сигналът е бил подаден от Спешна помощ в 17,50 ч. вчера, но отказаха повече информация заради продължаващите следствени действия.По неофициална информация, детето било жестоко пребито от собствения му баща, съобщава "Русе нюз". Драмата се разиграла в жилищен блок „Мура“ в кв. „Здравец“. Бащата и жената, с която живеел, се били почерпили солидно за празничния ден. Детето се обърнало към тях с някаква молба. Тъй като те не му обърнали внимание, то се разплакало и продължило да настоява. Вбесеният баща започнал да го налага, спрял едва когато детето припаднало от боя в ръцете му. 

Потърсили Спешна помощ. Реанимобилът обаче закъснял и те тръгнали с детето на ръце към болницата. Момиченцето обаче починало по пътя от побоя. По непотвърдена информация, при един от ударите, най-вероятно ритник, сърцето му се пръснало. Медиците в болницата само констатирали смъртта и сигнализирали в полицията.

Незабавно бил изпратен полицейски екип, който задържал бащата. Тъй като в семейството имало още едно дете, с оглед на сигурността му то било взето от социалните и в момента е под техен контрол. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Животът на пострадалия при падането на делтапланера край Несебър вече е извън опасност
Дата: 21/08, 14:19

Ванина Недкова е бременна
Дата: 21/08, 14:12

Бащата на изчезналите момичета е видял чатовете им: Жена ги е инструктирала
Дата: 21/08, 14:08

Шишков в "Златни пясъци": Законодателните промени трябва да бъдат от полза за всички курорти в страната, а не за някои от тях
Дата: 21/08, 14:06

PRP и хиалуронова киселина: съвременен подход при болки и увреждания на ставите
Дата: 21/08, 14:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия