Както вече писахме, ОД на МВР-Бургас издирва 54-годишния Петър Дончев Стефанов от Бургас. Той напуснал дома си на 7 май около 16.00 часа и до момента е в неизвестност, съобщиха от пресцентъра на местната полиция по-рано днес. Предполага се, че Петър управлява лекия си автомобил марка "Нисан Примера", с бургаска регистрация, комби, сив на цвят.
Проверка на блиц установи, че мъж с имена Петър Дончев Стефанов - на същата възраст от Бургас, е единственият гражданин със съответните лични данни, който фигурира в търговския регистър. Според изнесените там данни той е собственик на петролна фирма - изкупувал е гориво, имал е няколко бензиностанции, а също така се е занимавал и с продажба на преносими модули за дизел и бензин.
На името на Петър Стефанов се водят две действащи дружества. В едното - "Ивпетроил" ООД, той е съдружник с ротарианеца Иван Мавродиев. Миналата година срещу фирмата е било заведено дело за продадено, но неплатено гориво. Петър Стефанов е обжалвал, но в крайна сметка Бургаският окръжен съд е постановил да заплати сумата за доставеното гориво в размер на 21 457 лева.
Друга фирма, в която Петър Стефанов участва, е "Д И П" ООД. Там той е съдружник с Дженко Станев.
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 06:20
След обяд над Черноморието ще превали
Дата: 13/05, 06:00
Спортът по телевизията в сряда 13 май
Дата: 13/05, 05:00
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 04:50
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 04:50