Ето какво остана след опожаряване на офис на „България без цензура”


14/05/2014, 09:06

Вратата е разбита с паве, а вътре е хвърлен коктейл „Молотов”

Ето какво е останало от офиса на „България без цензура” в „Надежда”, който е запален тази сутрин. Към 3.00 часа тази сутрин офисът на „България без цензура”, намиращ се на бул. Ломско шосе 77 в София, е бил подпален умишлено, пише Блиц. Витрината на помещението е разбита с паве, след което е хвърлен коктейл „Молотов” със запалителна течност.
На мястото са се отзовали полиция и пожарна. Към момента се оценяват щетите от пожара и се провежда разследване за това кой е извършителя. По всяка вероятност действието е опит за сплашване, което има за цел да неутрализира растящата популярност на партията на Бареков във „Надежда”.

Председателят на софийския щаб на партията Васил Василев коментира: „Убеден съм, че този безобразен хулигански акт е политическа поръчка. ”.

Василев добави, че подобни наказателни акции подменят дневния ред на дебата за европейската политика на Българи. Той призова органите на реда да си свършат работата и в най-кратки срокове и да установят поръчителите и извършителите на палежа.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Окръжният съд в Пловдив остави в ареста бившия полицай Тодор Лапков
Дата: 21/08, 13:24

Разбиха схема за изнудване: Двама младежи заплашвали хора с оръжия заради измислени дългове
Дата: 21/08, 13:16

Без вода във Варна и региона днес
Дата: 21/08, 13:06

Дете с електрическа тротинетка се блъсна в кола в Луковит, глобиха родителите му
Дата: 21/08, 12:55

МВР издирва 2 сестри на 16 и 14 години от Лехчево
Дата: 21/08, 12:54

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия