Пияна бургазлийка залита и изскача пред коли


14/05/2014, 15:17

Русокоса жена, на средна възраст, е изпитание за бързите реакции на шофьорите в бургаския ж.к. „Лазур”, сигнализират читатели на Флагман.бг. Очевидно е, че тя има психическо заболяване, но и непрекъснато е пияна и неадекватна.Многократно е будила състраданието на жителите от района, но пък представлява и опасност за минаващите между жилищните блокове шофьори. Жената ежедневно обикаля около блок 72, 74 и надолу към Морската градина, свлича се по земята, изскача на изненадващо на пътя и изостря до краен предел нервите на нищо неподозиращите водачи.

„Преди месеци същата тази жена стана повод велосипедист да падне от колелото си и да се потроши, тъй като тя рязко замахна към него докато той преминаваше. Това е реална опасност. Многократно сме подавали сигнали до институциите, но се оказва, че такива хора не могат да бъдат прибрани в специализирано заведение без съгласието на близките им. Днес отново беше паднала между паркираните коли в неадекватно състояние, притесняваме се да не стане причина за инцидент”, опасяват се жители на ж.к. „Лазур”.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Градушка удари и Бургаско
Дата: 12/05, 22:43

Росен Карадимов: Само закон няма да реши проблема с цените
Дата: 12/05, 22:36

Мендел за Зеленски: Беше готов даде Донбас на Путин през 2022 година, Киев отвърна: Тя никога не е имала достъп до дипломатически решения
Дата: 12/05, 22:30

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 22:30

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 22:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия