Дясната ръка на Брендо - Жоро Шопа е бил без охрана, преди да започне стрелбата срещу него.
Семерджиев бе прострелян вчера пред столичния хотел "Хемус". Според първоначални данни един килър е открил огън срещу 45-годишния мъж, пише "Пик".
Убиецът е изчакал Жоро Шопа да слезне от луксозната си кола и тогава е стрелял по него. От 4-те куршума, само един е попаднал в тялото на Семерджиев.
Куршумът е преминал през плешката и е излязъл навън.
Едрият Семерджиев е запазил присъствие на духа и не е припаднал. Той е бил закаран до известна болница, където е прекарал нощта. Раната му е била промита и около 9 часа тази сутрин, той е бил освободен.
В момента Семерджиев е в къщата си. Вероятно след неуспешното покушение той вече ще ходи с охрана.
Водещата версия на разследващите е, че мафиоти са поръчали убийството му, за да откажат господаря му Брендо от контрабандата с цигари, която в момента е изключително доходоносна
Подготвят два терена за изграждане на площадки за едрогабаритни отпадъци във Варна
Дата: 21/08, 12:21
Нов пожар избухна в землището на сливенското село Градец
Дата: 21/08, 12:16
Министър Шишков инспектира отстраняването на аварията на магистралния водопровод във Варна, откри тънък асфалт
Дата: 21/08, 12:06
Завърши ремонтът на тръбопровода под дъното на Варненското езеро
Дата: 21/08, 11:581 Коментар