Втори изтребител падна в Калифорния


05/06/2014, 16:49

В Калифорния се е разбил още един изтребител на военноморските сили на САЩ, съобщи съйтът WTKR. Самолетът F/A-18E Super Hornet е паднал в океана край Южна Калифорния тази нощ при опит да кацне на палубата на самолетоносача USS Carl Vinson. Пилотът е успял да се катапултира, преди машината да падне във водата и по-късно е бил изваден. Самолетът обаче е потънал, пише блиц.

В момента се изследват всички обстоятелства около произшествието. По-рано бе съобщено, че изтребител на военноморските сили на САЩ Harrier AV8B е паднал върху две къщи в град Империал, щата Калифорния, в близост до границата с Мексико. При инцидента няма пострадали. 

Катастрофата стана около 22 часа местно време. Цялата останала във въздуха ескадрила самолети са били бяха отклонени безопасно да кацнат в базата в Коронадо, Калифорния, пише в официално изявление на американските ВМС. Всички въздушни операции в района са били преустановени.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



На 11 май имен ден празнуват Кирил, Киро, Кирчо, Кирана, Кика, Методи
Дата: 11/05, 00:30

Ники Кънчев: Нашата родина е една от най-нормалните страни в света
Дата: 11/05, 00:002 Коментара

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 00:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 00:00

Доц. Йосиф Аврамов: Има много скъпи монети, откривани по нашите земи
Дата: 10/05, 23:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия