Хандбалистите на Локомотив – вицешампиони на България!


07/06/2014, 20:19

Хандбалният Локомотив стана за втори път поред вицешампион на България. Варненци изгубиха от Фрегата с 20:25 (10:13) решителния мач за титлата в Бургас и отстъпиха във финалната серия с 2:3 победи.

„Не можахме да изиграеме мача, както исках. Не ни достигна опит, а младите се поддадоха на напрежението. Доволен съм обаче от всички момчета през сезона. Ние разчитаме основно на наши юноши и ще продължим да го правим, защотго това е правилно. Надявам се да надграждаме и догодина да сме първи“, заяви за petel.bg наставникът на Локо Никола Карастоянов.

Шефът на клуба Десислава Белчева пък допълни: „Доволна съм от среброто, но не и от отношението , което показа федерацията към нас.“

Варненският отбор взе и една индивидуална награда – Тансер Юсню бе определен за най-полезен състезател на първенството.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 03:20

Рожден ден празнува легендарният щангист Александър Върбанов
Дата: 09/05, 03:00

"Розовите" полета от Джирото край Бургас се оказаха с рапица
Дата: 09/05, 02:001 Коментар

Задържаха петима, изтеглили над 20 бързи кредита с чужди лични карти
Дата: 09/05, 01:30

9 май - Ден на победата
Дата: 09/05, 01:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия