"Блиц": Ето го убитото в Горубляне момче


11/06/2014, 18:00

18-годишният Емил Ботев е момчето, което бе намушкано смъртоносно при сбиване в столичния кв. "Горубляне". В 9.37 ч. жена на име Силвия Ботева, която най-вероятно е майката на младежа, е написала във Фейсбук профила му: "Приятели, Емо вече не е между нас. Надяваме се да е на по-добро място и да остане в спомените ви", информира "Блиц". 

18-годишно момче пострада тежко при сбиване в района на бул. "Самоковско шосе" малко след 23 ч. в нощта срещу сряда. Той е бил откаран в Окръжна болница, където по-късно е починал. 

Полицаите са задържали 25-годишен англичанин, който е заподозрян за убийството. Според разкази на очевидци спорът възникнал между две компании, които се познавали. През август Емил е трябвало да навърши 19 години.

Профилът на момчето във Фейсбук почерня. Повечето от приятелите му редят съболезнования към близките и роднините му, други споделят, че Емил ще им липсва и ще го помнят винаги, а един от младежите дори заплашва с мъст убиеца. "Рязкаааа смърт! Ще си платят за теб Емиле!!! Светла ти памет!", е написала приятелка на убитото момче. 

Друго момиче пък разкрива, че станал свидетел, че преди да бъде убит Емил е бягал от нападателите си, а те са го гонили по улица, крещейки. "Ужас, минаха, крещейки по нашата улица, гонейки момчето, ужас докъде стигнахме", коментира Ива Котева.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Без вода във Варна и региона днес
Дата: 21/08, 13:06

Дете с електрическа тротинетка се блъсна в кола в Луковит, глобиха родителите му
Дата: 21/08, 12:55

МВР издирва 2 сестри на 16 и 14 години от Лехчево
Дата: 21/08, 12:54

Хванаха 20-годишен, откраднал 200 л дизелово гориво от камиони в района на Априлци
Дата: 21/08, 12:48

Френски и испански самолети гасиха 3 пъти пожари в България през 2024 година, един път руски преди 19 години
Дата: 21/08, 12:44

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия